×

CHIP TUNING

Profesjonalny chiptuning - maksimum mocy!
 
Zobacz wyniki naszej pracy - wykresy mocy i momentu obrotowego przed i po naszym chiptuningu.
Chiptuningiem zajmujemy się kompleksowo - zaczynamy od diagnostyki komputerowej silnika, jeżeli auto nie jest sprawne nie należy modyfikować oprogramowania, a usunąć usterkę. Dokonujemy pomiaru na hamowni, sprawdzając czy moc silnika nie odbiega od seryjnej (jeśli jest problem, diagnozujemy i proponujemy naprawę). Dopiero wtedy zajmujemy się zwiększaniem mocy - każde auto jest u nas indywidualnie strojone na hamowni! Nie używamy tzw. gotowców! Po strojeniu, które zazwyczaj trwa kilka godzin, przeprowadzamy jazdę próbną.
 
 
Chiptuning aut osobowych
Chcesz uzyskać największy możliwy i bezpieczny przyrost mocy w Twoim aucie? Ta oferta jest dla Ciebie - nieważne czy Twoje auto jest nowe na gwarancji, czy kilkuletnie. Nasza oferta zaspokoi każdego maniaka mocy, a profesjonalny sprzęt pozwoli na modyfikację w zasadzie każdego auta. 
 
 
Profesjonalny chiptuning aut dostawczych
Twoj dostawczak jest czasem zbyt wolny? Wyprzedzanie staje sie wyzwaniem? Załadowany do pełna ledwo jedzie? Żaden problem! My wiemy jak sprawić, by przede wszystkim bezpiecznie zwiększyć moc, by Twoja firma nie traciła cennego czasu na dodatkowe naprawy w serwisach.
 
 
Profesjonalny chiptuning aut ciężarowych
NOWOŚĆ na naszym rynku! Chiptuning ciężarówek! Sprawdź co potrafimy wykrzesać z Twojego silnika!
 
 
Auto na gwarancji?
Chcesz zwiększyć moc auta, a boisz się o utratę gwarancji? Jeżeli posiadasz auto, które po chiptuningu narażone jest na wykrycie przez serwis, oferujemy bezinwazyjne rozwiązania - zewnętrzne moduły, które stroimy pod Twoje auto - nie są to typowe, tzw. boxy, są to doczepiane sterowniki, które modyfikują parametry pracy turbiny i układu paliwowego (a nie tak jak boxy w dieslach, tylko podnoszą dawkę paliwa). Sterowniki ustawiane są na hamowni tak, by uzyskać podobne wyniki jak przy chiptuningu. Ich wadą jest wyższa cena, ale zaletą fakt, że są uniwersalne i można je przełożyć do Twojego nowego auta*!
logo Script logo